przegląd Trójmiasto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • JaW
    Classic
    • 2010
    • 2

    przegląd Trójmiasto

    Pozostaly mi 4 oponki zimowe do sprzedania
    205/55/16 fulda montero 2 "5mm"

    cena : 400zl

    kontakt:
    tel:607-207-663
    gg:2355538

    Odbior osobisty : Piaseczno / Konstancin

  • bartik
    Classic
    • 2008
    • 14

    #2
    przegląd Trójmiasto

    Witam, Czy możecie polecić dobry serwis w Trójmieście lub okolicy do przeglądu z wpisem do książki? 60tys przebiegu więc pewnie olej, płyny i filtry ...nic skomplikowanego, byle taniej niż w ASO . Pozdrawiam

    Komentarz

    • Dzida
      RS
      • 2006
      • 2253

      #3
      Zamieszczone przez bartik
      Witam, Czy możecie polecić dobry serwis w Trójmieście lub okolicy do przeglądu z wpisem do książki? 60tys przebiegu więc pewnie olej, płyny i filtry ...nic skomplikowanego, byle taniej niż w ASO
      A sprawdzałeś ile to kosztuje w ASO? Wbrew pozorom, nie musi być to wcale takie drogie. . .

      Komentarz

      • bartik
        Classic
        • 2008
        • 14

        #4
        Zamieszczone przez Dzida
        A sprawdzałeś ile to kosztuje w ASO? Wbrew pozorom, nie musi być to wcale takie drogie. . .
        900-1200zł za przegląd wymianę oleju i płynu hamulcowego, to raczej nie jest tanio :?

        Komentarz

        • Dzida
          RS
          • 2006
          • 2253

          #5
          Zamieszczone przez bartik
          900-1200zł za przegląd wymianę oleju i płynu hamulcowego, to raczej nie jest tanio
          Kolego:
          1. jakieś 400 PLN to cena oleju więc myślę że spokojnie możesz przywieźć swój - będzie Cię to kosztować 100 - 150 PLN.
          2. Płyn hamulcowy również możesz przywieźć swój - kupić go możesz w sklepie, hurtowni, gdziekolwiek. Ja ostatnio kupowałem płyn hamulcowy na allegro i polecam tego sprzedającego:



          Koszt płynu hamulcowego w ASO to 70 PLN. :roll:

          3. Kupując filtry w zaprzyjaźnionej hurtowni np. u maciejka też pewnie zaoszczędzisz 50 - 80 PLN. Możesz je kupić też razem z olejem, na pewno dostaniesz je w dobrej cenie.

          4. Robiąc przegląd w ASO masz gwarancję dożywotniej mobilności (IMHO warto)

          Więc nie dajmy się zwariować że przegląd kosztuje 900 PLN. Chyba że ktoś ma 2 lewe ręcę , przyjeżdża do ASO i mówi róbta co chceta.

          Komentarz

          • bartik
            Classic
            • 2008
            • 14

            #6
            O tej gwarancji dożywotniej nie wiedziałem ...dzięki za info. W ASO mi muszą taką kartę wydać czy ją gdzieś powinienem mieć?
            Czy w każdym ASO można mieć swój materiał - olej, filtry, płyny?
            Żona była na pierwszym przeglądzie przy 30tys. ...i zrobili co chcieli faktycznie np. olej na dolewki wcisnęli 100zł za litr .

            Komentarz

            • Dzida
              RS
              • 2006
              • 2253

              #7
              Zamieszczone przez bartik
              W ASO mi muszą taką kartę wydać czy ją gdzieś powinienem mieć?
              Przy pierwszym przeglądzie po gwarancji dostajesz taką książeczkę, formatu książki serwisowej, do której pracownik ASO wpisuje datę przeglądu i wkleja specjalną hologramową naklejkę.



              Zamieszczone przez bartik
              Czy w każdym ASO można mieć swój materiał - olej, filtry, płyny?
              Zazwyczaj nie robią z tym problemu.

              Zamieszczone przez bartik
              Żona była na pierwszym przeglądzie przy 30tys. ...i zrobili co chcieli faktycznie np. olej na dolewki wcisnęli 100zł za litr
              Dlatego trzeba się pilnować , a nie będzie tak źle.

              Powodzenia.

              Komentarz

              • bartik
                Classic
                • 2008
                • 14

                #8
                Ostatecznie zrobiłem przegląd w ASO Gdynia - okazali się najbardziej pomocni (potwierdzili np. zgodność i jakość wybranych przeze mnie części). Zaoferowali rabat dla klubowiczów OCP: 10% usługi, 5% części. Materiały miałem swoje i wyszło taniej niż początkowo zakładałem (oszczędzone 300zł). Swoją drogą jako, że dział jest o również o sklepach, to części z PPHU FILTRY w Gdańsku - mają dobre ceny. Polecam i pozdrawiam

                Komentarz

                • marlej108
                  RS
                  S_OCP Member
                  • 2006
                  • 4976
                  • Octavia III (5E3)
                  • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                  #9
                  Zamieszczone przez bartik
                  Ostatecznie zrobiłem przegląd w ASO Gdynia - okazali się najbardziej pomocni (potwierdzili np. zgodność i jakość wybranych przeze mnie części). Zaoferowali rabat dla klubowiczów OCP: 10% usługi, 5% części. Materiały miałem swoje i wyszło taniej niż początkowo zakładałem (oszczędzone 300zł). Swoją drogą jako, że dział jest o również o sklepach, to części z PPHU FILTRY w Gdańsku - mają dobre ceny. Polecam i pozdrawiam
                  no wiec ja tez jezdze do Gdyni i jak na razie sobie chwale :-)
                  dobrze wiedziec ze mozna miec rabat na OCP :-)))
                  ten sklep z filtrami to czasem nie naszego forumowicza? miesci sie w Oliwie przy Grunwaldzkiej?
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz

                  • bartik
                    Classic
                    • 2008
                    • 14

                    #10
                    Zamieszczone przez marlej108
                    dobrze wiedziec ze mozna miec rabat na OCP :-)
                    pewnie że dobrze

                    Zamieszczone przez marlej108
                    ten sklep z filtrami to czasem nie naszego forumowicza? miesci sie w Oliwie przy Grunwaldzkiej?
                    możliwe że forumowicz, a miejsce to co opisałeś.

                    Komentarz

                    • ZYBI68
                      Rider
                      S_OCP Member
                      • 2006
                      • 697
                      • Octavia II (1Z3)
                      • BKD 2.0 TDI 140 KM

                      #11
                      marlej108, bartik, wstyd :rant, zgadza się nasz człowiek Daniel-- ICE http://forum.octaviaclub.pl/profile....rofile&u=10058
                      Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                      Komentarz

                      • adler5
                        Classic
                        • 2010
                        • 7

                        #12
                        A co to za ASO w Gdyni ?
                        Czy przypadkiem nie jest to oddział Plichta ?
                        Ja jeżdżę do http://www.skoda-moto.com.pl/
                        Ostatnio za wymianę oleju(Castrol 5W/40) plus filtr plus reset błędów na kompie zapłaciłem 300zł.
                        Pozdr

                        Komentarz

                        • bartik
                          Classic
                          • 2008
                          • 14

                          #13
                          Zamieszczone przez adler5
                          A co to za ASO w Gdyni ?
                          Czy przypadkiem nie jest to oddział Plichta ?
                          tak, Plichta
                          Zamieszczone przez adler5
                          Ostatnio za wymianę oleju(Castrol 5W/40) plus filtr plus reset błędów na kompie zapłaciłem 300zł.
                          u Plichty wyszło 400zł za przegląd okresowy 60k + wymiana: olej i filtr, płyn hamulcowy, filtr powietrza i kabinowy. Pozdrawiam

                          Komentarz

                          • adler5
                            Classic
                            • 2010
                            • 7

                            #14
                            Ja nie mam za miłych wspomnień z Plichta Gdynia. Nie robiłem u nich nic w serwisie, ale kupiłem u nich auto.
                            Nie potrafili nawet książki serwisowej dosłać do auta.
                            Pozdr

                            Komentarz

                            Pracuję...